Reference

Základem našeho úspěchu je osobní jednání

 

Respektujeme potřeby a preference každého kandidáta. Kandidáti jsou pro nás lidé, nikoliv čísla. Prosazujeme individuální přístup ke každému z vás. Přečtěte si slova kandidátů, se kterými jsme spolupracovali:

 

Daniel Vopelka

Daniel Vopelka
"It's a way to improve the EXPERIENCE of people looking for a JOB.", tak to je přesně to, co zažijete, pokud se setkáte s Ondřejem. Při naší schůzce jsem velmi ocenil jeho lidský přístup, otevřenou komunikaci, schopnost vnímat člověka a odhadnout určité nuance, které např. v CV nejsou uvedeny. Ovšem to hlavní, co při setkání s Ondřejem pocítíte, je ZÁJEM o Vás jako konkrétního člověka a nikoli pouze uchazeče o zaměstnání. Toto vše při vysoké profesionalitě a skvělé komunikaci jak s s kandidátem, tak s danou společností během celého procesu. Jsem velmi rád, že jsem měl možnost poznat Ondřeje, pro kterého je jeho práce zároveň jeho vášní..

Monika Hanusová

Monika Hanusová
Pan Kantor je velice schopný a ve svém oboru skutečně nadaný. Spolupráce s ním byla velice příjemná a přínosná. S takto aktivním a efektivním přístupem jsem se v této oblasti doposud nesetkala. Spolupráci s panem Kantorem mohu vřele doporučit!


Julia Kuželková

Julia Kuželková
Přístup pana Kantora je velmi profesionální. Zkontaktoval mě s mým současným zaměstnavatelem na základě dobře vyhodnocené nabídka a poptávky. Informoval mě o budoucím zaměstnavateli, což bylo velmi nápomocné u přijímacího řízení. Ráda ho doporučuji.

Jan Daňko

Jan Daňko
Dodatečně přidám doporučení. Luděk mě tři roky zpět navedl na mé současné místo. A doteď pamatuju na jeho vstřícný a profesionální přístup. Pro mě coby uchazeče o zaměstnání tehdy předvedl bezvadný servis. K napsání doporučení mě inspiroval nedávný rozhovor se známým, kterému Luděk pomáhal najít uplatnění a rovvěž Luďka chválil.


Tomáš Fíla

Tomáš Fíla
Luďka Kantora mohu doporučit jako seriozního recruitera, který dokáže dobře poradit a nabídnout dobré nabídky zaměstnání.

Ivana Havlová

Ivana Havlová
Pane Hajský, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši skvělou asistenci při změně mého zaměstnání. Oceňuji Váš profesionální přistup a pomoc v průběhu celého výběrového řízení. Velice si vážím také toho, že jste se zajímal o mé názory a spokojenosti v průběhu prvních měsíců v nové pracovní pozici. Rozhodně Vaše služby doporučuji každému, kdo uvažuje o změně ve svém profesním životě a potřebuje odbornou a ucelenou asistenci.


Roman Klement

Roman Klement
Za krátkou dobu spolupráce s Ondřejem mohu hodnotit jeho přístup jako velmi profesionální a přesto velmi lidský. Velmi dobře se mně s ním spolupracuje.

Monika Jungmannová

Monika Jungmannová
Spolupráce s Luďkem probíhala na velmi profesionální úrovni. Vždy byl vstřícný, s příjemným vystupováním. Jeho služby mohu vřele doporučit jak pro uchazeče o zaměstnání, tak pro zaměstnavatele.


Radek Medřický

Radek Medřický
Spolupráce s panem Kantorem proběhla úplně bez problému. O nabízené pozici a firmě má opravdu přehled a poskytne všechny důležité informace. Je to profesionál na svém místě.

Petr Krištof

Petr Krištof
Ondřej mi hodně pomohl v mé profesní kariéře. Je velice schopný v odhalování potenciálu. Má perfektní přístup k uchazečům. Pokud hledáte vysněnou práci, tak mohu s klidem v srdci Ondřeje doporučit.


Adéla Lustyková

Adéla Lustyková
Ludek seems as a real specialist and gives great service. Pleasant manner and friendly approach! Definitely my best experience.

Petr Škandera

Petr Škandera
Ludek is true HR expert and I can really recommend him for any need you might have in field of permanent placement as his long and deep experience will bring great added value either to your company and or to your career!


Patrik Fidler

Patrik Fidler
S panem Kantorem je nadstandardní spolupráce. Jeho přístup je profesionální. Jeho služby mohu vřele doporučit jak pro uchazeče o zaměstnání, tak pro zaměstnavatele.

Marcela Kubíčková

Marcela Kubíčková
Ráda využívám možnosti vyjádřit své díky panu Luďku Kantorovi. Mám ráda lidi jako je Luděk. Líbí se mi jeho přístup, nadšení a oceňuji znalost regionu. Vždy přichází s něčím novým a zajímavým. Spolupráce je jasná a svižná, bez zbytečných prodlev.


Pavlína Vondráčková

Pavlína Vondráčková
Velice profesionální přístup pana Kantora mi pomohl ve velmi krátké době sehnat práci, která mne absolutně nadchla a naplňuje mne. Vřele doporučuji spolupráci, Luděk je velice příjemný a přátelský člověk.

Jiří Trnka

Jiří Trnka
Na Ondřejovi je vidět, že ho jeho práce opravdu baví a chce ji dělat tak, aby spojil ty správné lidi. Věnuje dostatek času, aby poznal svého klienta a zjistil, jakým kariérním směrem se chce dále opravdu vydat. Umí držet vhodnou míru komunikace, která zajistí dostatečný servis a zároveň není obtěžující.


Jan Malý

Jan Malý
Real professional, that's Ondřej Hajský. I wanted to change carrier field but for all the head hunters and recruiters I had met it was way to difficult and to much trouble. For all but Ondřej,who actually listened to my needs and to what I wanted. He did not give up on me and helped me to get no a job but the right job in the right right company. Thanks for that and particularly thank you for listening.

Dana Šimková

Dana Šimková
V určitých životních milnících, kterým změna zaměstnání bezesporu je, je vždy fajn mít "parťáka", který vás podpoří a podá pomocnou ruku. Je tím pomyslným schodem při vstupu do neznáma, rukou, která vás poplácá po ramenou a dodá chybějící sebevědomí. Kompasem, který pomůže zorientovat se na trhu práce a nasměruje člověka k cíli možná i cestou, kterou by si sám nikdy nezvolil. Pro změnu zaměstnání jsem se rozhodla po 8,5 letech a díky Ondřejovi, jeho vlídnému a profesionálním přístupu, si tak otevřela dveře do světa, o kterém se mi do té doby možná ani nesnilo... Ing. Dana Šimková


Kevin Lawson

Kevin Lawson
Ludek was a great help to me whilst I was searching for employment. He has a very good knowledge of the local firms and suggested employment opportunities appropriate to my experience and skills. He has a professional attitude and personable manner, I would recommend him to all native and expat associates looking to find work in the Plzen area.

Richard Leshe

Richard Leshe
Chtěl bych tímto minimálně poděkovat za přístup při hledání nových příležitostí. Nebyl jsem nijak orientován v oblasti HR. Ondřejova profesionalita, přehled a kontakty mě posunuly hned o několik pater. Děkuji.


Vladimír Smutný

Vladimír Smutný
S Ondřejem byla výborná spolupráce založená osobním kontaktu, kdy domluvené slovo platí. Díky jeho zápalu pro věc a perfektnímu přehledu stavu v oblasti, byla změna zaměstnání rychlá a bezproblémová. Za Ondřejovi pomoci se mi podařilo najít dobrou možnost dalšího profesního růstu a zázemí ve společnosti dle mých představ. Díky za spolupráci

Martin Vizina

Martin Vizina
S panem Luďkem Kantorem jsem spolupracoval při hledání nové pracovní výzvy. Jednání bylo vždy velmi profesionální a zároveň přátelské. Při prvním osobním setkání jsme probrali mé dosavadní pracovní zkušenosti, osobní motivaci ke změně a definovali jsme možné představy o další kariéře. Luděk měl velmi dobrý přehled o regionálním pracovním trhu, o zaměstnavatelích a o jednotlivých pozicích. Pro všechny nabízené pozice dokázal poskytnout odpovídající a podrobné informace vysoce nad rámec běžného standardu. Následná komunikace mezi potenciálním zaměstnavatelem byla perfektně a hladce organizována a to včetně zprostředkování zpětné vazby po absolvování pohovoru. Na naší spolupráci jsem si nejvíce cenil osobního přístupu a upřímného zájmu o to, aby celý proces hledání nového zaměstnání skončil úspěšně, což se také brzo podařilo.


Oldřich Kamarýt

Oldřich Kamarýt
I met Ondrej several weeks ago during my intensive effort to find a new job. Approach of iRecruit company in generally and Ondrej especially was the big surprise for me, positive, of course. Totally unformal ambience occured during the whole recruiting proces, strating with personal contact three days after my answer to web job proposal, one short factual e-mail and one phone call about basic data about me and arrangement face to face meeting with Ondrej within one week, one hour mutual meeting with Ondrej and my immediate presentation to the potential employer. During three weeks were arranged my two meetings with company statutories and on second one was signed my contract. Moreover, I was prepared by Ondrej to several specifics binded to the potential employer, for candidate unknowable (on corporate web, Commercial Register, just nowhere), which help me a lot! I appreciate opennes of recruiting process held by Ondrej, its factual focus without formal Shadows games. I finally convinced myself that such style of recruiting could exist. I ardently recommend iRecruit company and Ondrej, I met such recruiting procedure at the first time and I am sure that such way is correct only. Thanks for your help, Ondrej, not due to the fact I got this job only but due to the style of your attitude, open mind and professionality mainly!!!

Roman Šlejmar

Roman Šlejmar
Pan Hajský je velice vstřícný člověk a jistě profesionál ve svém oboru. Spolupracoval jsem s různými headhuntery, ale pouze u pana Hajského jsem měl pocit, že jde o skutečnou spolupráci mezi ním a uchazečem a nejen o jednostrannou snahu co nejrychleji obsadit danou pozici. Snahou spíše byla výsledná spokojenost obou stran, firmy a uchazeče.


Tomáš Hraba

Tomáš Hraba
Pan Hajský mě kontaktoval prostřednictvím sociální sítě Linkedin s nabídkou zajímavé pracovní pozice. Oceňuji zejména jeho profesionální přístup a rychle se rozvíjející spolupráci. Pohovor s panem Hajským byl velice příjemný a přínosný. Oceňuji také následný zájem pana Hajského a jeho ochotu poradit v průběhu přijímacího řízení již na danou pracovní pozici.