O nás

Ve dvou se to lépe táhne

Jsme dva recruiteři, kteří se z manažerských rolí ve velkých personálních agenturách vrátili k tomu, co mají nejraději - k přímé práci s lidmi. Věříme, že jedině na základě osobního přístupu vám dokážeme pomoct najít zaměstnání, na které budete opravdu pyšní.

 

Ondřej Hajský

Ondřej Hajský

Luděk Kantor

Luděk Kantor

 

Náš příběh

Recruitment a korporáty

Proč recruitment? Ondřeje bavila odjakživa práce s lidmi a Luďka zase lákala personalistika obecně. Nakonec se setkali v této nejvíce dynamické oblasti HR.

Spolu si prošli největšími korporáty v oboru, kde roky sbírali zkušenosti na konzultantských i manažerských pozicích. Něco tomu ale chybělo.

Čas na změnu

Práce v korporátech však Ondřeje ani Luďka nenaplňovala tak, jak si původně představovali. Chtěli to více dělat po svém, pracovat nezávisle na interních regulích a navrátit se k “řemeslu” jako takovému. Lidé nejsou čísla, ale individuality, a proto by se k nim mělo tak přistupovat - jít více do hloubky a předat relevantní informace k pozici a firmě. A tak se rozhodli jít svou vlastní cestou - založili společnost iRecruit.

Handhunting - to je, oč tu běží

V souvislosti s tím vzniká pojem “handhunting”, protože Ondřej s Luďkem neloví hlavy. Nejde jim totiž o jednorázový zisk, ale o jakousi formu partnerství, které spoluprací s kandidáty vzniká. A znakem partnerství je podání ruky.

Projekt ZařaďRychlost.cz

Projekt ZařaďRychlost.cz vznikl, protože každý může někdy uvažovat o změně zaměstnání. Cílem však není pouze změna, ale získání zaměstnání, které vás bude naplňovat. Jsme schopni dát vaší kariéře jasný směr. Na vás je jen zařadit rychlost.