Kvalitář/projektový disponent

Menší výrobní firma má vždy svá specifika. Jedním z nich je např. rodinná atmosféra, kde se nemusíte obávata anonymity ve stylu „neznám kolegy z firmy, kde pracuji“. Jinakost spočívá také v rozmanitější práci. A právě ta obsažena i v této pozici. S ohledem na rozvoj týmu právě v menším závodě hledáme kandidáta na kombinovanou pozici, a to pro zajištění kvality, dispozice a částečně projektového řízení. Jedná se o nově zřizovanou pracovní pozici.

Kompletní náplň práce

  • cca 50% času zajištění kvality → vzorkování, zákaznické reklamace, nápravná opatření, analýza vad FMEA, kontrolní plány, návodky do výroby, kontrola dodržování norem ISO, správa dokumentace (pozici zaštiťuje ředitel závodu velmi znalý nástrojů kvality)
  • cca 25% času projektové řízení → přijetí podkladů o zakázce od obchodníka, zpracování podkladů pro interní zahájení zakázky (stavba nástrojů, zhotovení kalkulace ve spolupráci s dalším kolegou, výrobní objem apod.)
  • cca 25% času dispozice → při realizaci projektu zpracování interní odbytové objednávky + dle založeného kusovníku (z přípravy výroby) objednání materiálu + dispozice na zákazníky/dodavatele (termíny, množství apod.)

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe 3-5 let z kvality ve výrobní firmě
  • přesah do řízení projektů/logistiky (dispoziční část případně firma doučí)
  • znalost NJ na pokročilé úrovni (případně znalost AJ + NJ na mírně pokročilé úrovni s potenciálem ke zlepšení)
  • týmový přístup a schopnost úzce spolupracovat s ostatními kolegy

Nabídka firmy

  • různorodá pozice, kde rutina nehrozí
  • uplatnění zkušeností z kvality na zcela nově otevřené pozici
  • možnost vidět reálné výsledky své práce → okamžitá aplikace do praxe
  • prostředí zajímavé výroby
  • rodinný přístup

Je libo další detaily? Rád je poskytnu na tel. 721 625 322!

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte svého recruitera!

Luděk Kantor
721 625 322
Jméno:
Váš email:
Telefon:
Váš životopis:
(Více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Průvodní text:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:
Souhlasím s podmínkami použití