Lean specialista (práce pro GmbH, Plzeň)

75 - 135 000 Kč Plzeň Plný úvazek

Exkluzivně Vám přinášíme možnost zapojit se do výběrového řízení na zajímavou pozici v Plzni!

Jde se o lukrativní post, který se v regionu vyskytuje zcela ojediněle. Působit budete přímo pro německého zaměstnavatel (GmbH) s výkonem práce v našem regionu. Jinými slovy: německé podmínky za práci v Plzni.

Hledáme lean speacialistu, který se nebojí přijít do prostředí, kde dosud „lean člověk“ nebyl a kde čeká množství zajímavých úkolů. Podpora pro prosazování změn je zajištěna z německé centrály i ze strany vedení lokálního závodu. Cílíme na člověka, jenž má zkušenosti se zaváděním lean managementu a principů štíhlé výroby v prostředí výrobního závodu nebo logistické firmy. Nejedná se o provoz v automobilovém průmyslu, ovšem zkušenosti z automotive jsou vítány.

Padla Vám taková profesní výzva do oka? Věřím, že ano!

Detailnější popis pozice:

  • nově zřizovaná pozice v rámci skupiny lean specialistů zaměřených na středoevropské závody skupiny
  • zodpovědnost za zavádění lean principů ve dvou závodech firmy (mezi první úkoly patří zavedení 5S a Shop Floor Managementu, výhledově se v procesech půjde do dalších oddělení, klíčová je ale výroba a logistika)
  • vypracování koncepce návrhů změn a tzv. „lean roadmap“ (kombinace dlouhodobějších plánů a menších Kaizen projektů)
  • rozvoj projektů na zvyšování konceptu štíhlého provozu
  • výměna know-how s kolegy v ostatních závodech (s občasnou krátkou cestou do zahraničí) + následná implementace nápadů do prostředí českých závodů
  • realizace interních workshopů pro pro procesy zlepšování
  • mentoring managementu a pracovníků firmy v lean managementu
  • jednání s liniovými manažery jednotlivých oddělení
  • účast na poradách vedení firmy
  • reporting v rámci maticové struktury (Lean manager na centrále firmy v zahraničí + plant manager českého závodu)
  • jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické/technické)
  • 5+ let praxe v lean managementu nebo process engineeringu (z prostředí výrobní firmy nebo logistiky)
  • pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • optimismus a schopnost identifikovat slabá místa v provozu + implementovat změny
  • aktivní přístup a iniciativa

Nabídka firmy:

  • uplatnění na pozici, která se objevuje na Plzeňsku zřídka
  • nově zřízená role
  • práce pro známou značku a kontrakt přímo s německou centrálou
  • nadstandardní mzdové ohodnocení (mzdové rozpětí je nastaveno s větším rozpětím -> bude určeno dle seniority kandidáta)
  • 6 týdnů dovolené (ano, opravdu 6 týdnů :-)
  • roční odměna
  • balíček firemních benefitů vč. silné podpory penzijního připojištění
  • termín nástupu dohodou

Pro Vaši reakci použijte prosím odpovědní formulář, případně jsem Vám k dispozici na tel. 721 625 322.

Děkuji Vám za přízeň a těším se na spolupráci!

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte svého recruitera!

Luděk Kantor
721 625 322
Jméno:
Váš email:
Telefon:
Váš životopis:
(Více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Průvodní text:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:
Souhlasím s podmínkami použití