Director of Engineering division

100 - 140 000 Kč Plzeň Plný úvazek

Exkluzivně Vám přinášíme možnost zapojit se do výběrového řízení na top manažerskou pozici v Plzni! Jedná se o lukrativní post, který se v regionu vyskytuje pouze ojediněle. Hledáme engineeringového vizionáře, který dokáže posouvat věci strategicky kupředu, rozvine potenciál stávajících týmů a přetaví myšlenky do reálu. Pozice je součástí nejužšího vedení firmy. Budete tak mít skutečnou sílu měnit věci kolem sebe. Záleží na Vaší invenci a vizi budoucnosti. Příjemným bonusem je, že se nejedná o tzv. montovnu, ale o firmu, která staví na pokročilém know-how.

Padla Vám taková profesní výzva do oka? Věřím, že ano!

Detailnější popis pozice:

  • kompletní zodpovědnost za chod a výsledky divize firmy
  • tvorba a následné dodržování strategického plánu rozvoje
  • vedení rozsáhlejšího kolektivu (desítky lidí, řízení probíhá skrze strukturu středního managementu)
  • people management a rozvoj týmů (motivace, hodnocení výkonu...)
  • jednání se zákazníky o podobě objednávek (termínové + ekonomické + technické parametry, vše z tzv. „bigger picture“ pohledu)
  • dodržování stanovených KPI´s - náklady, produktivita apod.
  • optimalizace procesů a zvyšování efektivity práce jednotlivých týmů
  • práce na aktuálních projektech + rozpracování vizí v horizontu 1-3-5 let dopředu (přechod na nové technologie, transformace struktury divize, rozvoj nového R&D oddělení, rozšíření oddělení apod.)
  • spolupráce s mateřskou centrálou v zahraničí (s pozicí jsou spojeny občasné služební cesty → cca 2-3x za měsíc, obvykle na 1-2 dny; zpočátku bude při zácviku na pozici cestování o něco častější, nejedná se však o dlouhodobé výjezdy)
  • účast na poradách vedení firmy + reporting CEO

Profil vhodného kandidáta:

  • VŠ vzdělání (nejlépe strojní zaměření)
  • 10+ let praxe v segmentu engineering či R&D (pozice typu Engineering manager, Operations Manager, Senior Project Leader, Technical Director, Vedoucí mechanické konstrukce apod.)
  • zkušený lídr, který ví, jak pracovat s rozsáhlejším kolektivem podřízených
  • optimismus a nadšení, které dokáže strhnout ostatní
  • plynulá znalost AJ nebo NJ
  • byznysové myšlení (týmy jsou plné technicky zdatných lidí a ředitel divize dodává týmům „koření“ i díky správnému směřování na obchodně-technologickém poli + tím, že rozumí podnikovým číslům)

Nabídka firmy:

  • uplatnění na pozici, která se objevuje na Plzeňsku zřídka
  • strategická role s možností ovlivňovat chod společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna
  • služební vůz
  • rozsáhlý balíček firemních benefitů (penzijní připojištění, podpora volnočasových aktivit, dotované stravování...)
  • místo práce přímo v Plzni
  • mzdové ohodnocení bude stanoveno dohodou podle vzdělání, seniority a zkušeností kandidáta

Zajímají Vás další detaily? Rád s Vámi proberu Vaše zkušenosti a to, jak může Váš profil pasovat na představy zaměstnavatele. Osobně garantuji diskrétnost našeho vzájemného jednání.

Pro bližší detaily volejte na tel. 721 625 322 nebo použijte odpovědní formulář u této pracovní nabídky.

Děkuji Vám za přízeň a těším se na spolupráci!

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte svého recruitera!

Luděk Kantor
721 625 322
Jméno:
Váš email:
Telefon:
Váš životopis:
(Více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Průvodní text:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:
Souhlasím s podmínkami použití